AVUKATLARIMIZ

Avukat Mehmet Gerem

Avukat Mehmet Gerem, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültes’inden mezun olup 2012 yılından beri İzmir Barosuna bağlı avukat olarak hizmet vermektedir. Meydana gelebilecek tüm anlaşmazlık ve uyuşmazlıklarda müvekkillerine sonuç odaklı hizmetler vermektedir.

Fiili avukalığın yanında eğitim hayatına da devam etmekte olup, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Ekonomi Hukuku dalında Yüksek Lisans eğtimine, ek olarak Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Bankacılık ve Sigortacılık bölümü eğitimine devam etmektedir.

Meslek içi birçok eğitim çalışmasına katılan Avukat Mehmet Gerem, çeşitli dallarda hukuk içi eğitim sertifikalarına da sahiptir. Hukuk sistemimiz içerisinde ortaya çıkan ve vatandaşlarımızı ilgilendiren birçok hukuki meselede, bilgilendirici ve aydınlatıcı hukuki derleme yazıları kaleme almıştır. Bu yazılar ülkenin hukuk alanında önde gelen hukuk sitelerinde yayınlamış ve bu sayede birçok kişiye ulaşmıştır. Dava dışı hukuk çalışmaları halen devam etmektedir.

Avukat Mehmet Gerem, Meta Hukuk Bürosunun kurucu avukatlarındandır.

 


 

Avukat Mahmut TOPAL

Avukat Mahmut TOPAL, 1990 yılında MANİSA’nın Sarıgöl ilçesinin Çavuşlar Köyünde dünyaya gelmiş, ilköğrenimini burada tamamladıktan sonra orta öğretimini Sarıgöl ilçesinde noktalamıştır. Akabinde 2003-2007 yılları arasında Salihli Sekine Evren Anadolu Lisesinde eğitim görmüş ve 2008 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesine girmiştir. Lisans eğitimini de 2013 yılında tamamlayan Avukatımız bir yıllık avukatlık staj eğitiminden sonra 2014 yılı sonunda İzmir Barosu Levhasına kaydedilmiş, 2015 yılı itibariyle META HUKUK BÜROSU kurucu ortağı olarak avukatlık hizmeti sunmaktadır.